Nasza przygoda z LEGO Marvel, czyli mama chroniąca uniwersum Marvela przed najpotężniejszymi złoczyńcami!

Przyznać muszę, że fanką gier nie jestem. Jednak jako mama kilkulatka, powinnam się nieco zacząć w temat wdrażać. Dałam się więc namówić na wspólną zabawę także z tego względu, że moi mężczyźni zaproponowali mi klasykę i to w podwójnym wydaniu. Po pierwsze LEGO, po drugie Marvel, czyli Super Herosi w akcji! To musiało się dobrze skończyć.
Ale od początku. Od razu przepraszam za mój mało fachowy język. Na grach się nie znam, ale na moim dziecku na pewno ;) Potraktujcie więc to jako poradę mama-mamom.

Szczerze mówiąc jeśli chodzi o gry, to od czasów zamierzchłych omijałam ten temat dużym łukiem. Wiem co to gry i jak powinny wyglądać, ale na tym temat się kończy. Tym większe Marvel Super Heroes zrobił na mnie wrażenie. Na pewno fajnie jest widzieć na ekranie znane postaci: uwielbiane przez wszystkich ludziki LEGO w swoich niezwykłych odsłonach – superbohaterów (naszym ulubionym okazał się Spiderman). Nawet „potwory” (jak moje dziecko nazywa wszystkie złe charaktery) nie są tak mroczne i przerażające (tego nie lubią w grach).
Przyznać muszę, że jeśli chodzi o klocki LEGO, moje dziecko najbardziej lubi… rozwalanie! A w tej grze może to robić całkiem legalnie i, co najważniejsze, nie jest konieczne sprzątanie po tym.

Za każdym razem kiedy pokazuję swojemu dziecku takie „nowinki techniki”, podziwiam jego talent i dziwię się, że tak wiele już potrafi. Gra na pewno ćwiczy szybkość, zręczność i refleks dziecka, a przy okazji też taty, który pomagał w grze bardziej aktywnie niż ja.

Same wiemy jaka jest potrzeba ćwiczenia takich umiejętności u naszych dzieci. Do tego te peany zachwytu: „woooow”! Lubię jak się z czegoś tak zwyczajnie cieszy.
Polecam, jako prezent dla kilkuletniego chłopca. Na pewno okaże wdzięczność, a i my możemy się czegoś nowego nauczyć.

Justyna – mama Alka

Gra do nabycia m.in. w Empiku – tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>